Siz de vakit kaybetmeden bu ayrıcalıklı projede yerinizi alın...

100%
Öngörülen bitiş tarihi30 Aralık 2017
1
Satışa açık daire sayısı

Kat Planı

Büyütmek için tıklayın

3+1
150m2 Brüt

 • Salon
  : 28 m2
 • Mutfak
  : 14 m2
 • Antre
  : 9 m2
 • Balkon 1
  : 5 m2
 • WC
  : 2,5 m2
 • Banyo
  : 6,5 m2
 • Hol
  : 8 m2
 • Yatak Odası 1
  : 12 m2
 • Yatak Odası 2
  : 13,5 m2
 • Eb. Yatak Odası
  : 18 m2
 • Eb. Banyo
  : 3,5 m2
 • Balkon 2
  : 5 m2

Foto Galeri

Genel Özellikler

950 METREKARE  ARSA 
450 METREKARE INSAAT ALANI
500 METREKARE YESIL ALAN
TOPLAM 1 BLOK 44 ADET DAIRE
3+1 DAIRELER  150 METREKARE BRUT


SALON: Zemin Çamsan vb. marka laminant parke olacaktır, tavan asma tavan olacaktır ve beyaz tavan boyası ile boyanacaktır, duvarlar alçı sıva üzeri saten boya ile boyanacaktır.
ODALAR: Zemin Çamsan vb. marka laminant parke olacaktır, duvarlar ve tavan alçı sıva üzeri saten boya olacaktır, bütün odalarda yeteri kadar topraklı priz bulunacaktır.
MUTFAK: Tabanlar 1.sınıf seramik (Vitra vb.) dolaplar Borpanel vb. ahşap, membran veya lake kaplamalı 1.sınıf hazır mutfak olacaktır. Mutfak tezgahı ve eviye takılmış olacaktır, mutfak armatürleri (Artema vb.) takılacaktır, yeteri kadar priz ve anahtar olacaktır, bulaşık makinesi tesisatı yapılacaktır ve ocak için doğal gaz tesisatı kurulacaktır.
ANTRE: Tabanlar 1.sınıf 60x60 taban seramiği ( Vitra vb.) döşenecektir, duvarlar alçı sıva üzeri saten boya olacaktır, ışıklı asma tavanlı olacaktır. Apartman girişi ile daire arasında iletişimi sağlamak için sesli ve görüntülü sistem kurulacaktır.
TUVALET: Tavana kadar 1.sınıf duvar seramiği (Vitra vb.), tabanlarda 1. sınıf taban seramiği olacaktır, alaturka tuvalet taşı kullanılacaktır. Yarım ayaklı lavabo takılacaktır.
BANYO: Tavana kadar 1.sınıf seramik (Vitra vb.) kullanılacaktır, tabanda 1.sınıf yer seramiği döşenecektir, havlupan takılacaktır, temperli camlı duş kabini, gömme rezervuarlı asma klozet, lavabo, batarya ( Artema vb. ) ve dolap takılı olacaktır.
BALKON: Tüm balkon tabanları 1.sınıf taban seramiği (Vitra vb.) ile kaplanacaktır, elektrik prizi takılacaktır. Balkon korkulukları mimari projeye uygun olarak alüminyum profilden yapılacaktır. 
DOĞRAMA: Doğramalar kalın seriden 1.sınıf PVC olacaktır (Egepen, Winsa vb.) Camlar ısı camlı olacaktır.
KAPILAR: Daire iç kapıları mobilya kapı olacaktır. Daire dış kapıları iç kapılarla uyumlu mobilya kaplamalı çelik kapı olacaktır.
ISITMA: Merkezi sistem ısıtma yapılacaktır. Kalorifer petekleri teknik şartnameye uygun kaloride ısı verecek dilimde Eca vb. markalardan kullanılacaktır.
ASANSÖR: Çift hızlı, 6 kişilik kabinli, otomatik emniyetli krom kapılı, dijital kumandalı (Kone vb.) olacaktır. TSE standartlarına uygun malzeme kullanılacaktır.
ELEKTRİK: Tesisatta kullanılan kabloların tamamı, otomatik sigortalar, kaçak akım röleleri vb. malzemeler TSE belgeli olacaktır. Priz ve anahtarlar (Günsan vb.) her odaya yeterli adette konulacaktır.
TEMEL İZOLASYONU: Temel yalıtımlı olacaktır ve perde duvarları yanlardan kaplanarak gerekli yalıtım sağlanacaktır. 
ÇATI İZOLASYONU: Çatı tabanı üzeri poliüretan köpük kaplanarak gerekli yalıtım sağlanacaktır. Üzerine çatı yapılıp OSB ile kaplanarak kiremitle veya membran ile örtülecektir. Çatı olukları 2.mm galvanizli sacdan özel imal edilecektir.
DIŞ CEPHE İZOLASYONU: Dış cephe 3 gözlü bims blok tuğla ile örülüp üzeri mantolama (EPS) ile kaplanıp ince sıvası yapıldıktan sonra silikonlu dış cephe boyası ile mimari projeye uygun olarak boyanacaktır.
KAT ARALARINDA SES VE ISI İZOLASYONU:  Katın tamamına şap altında bohçalama şeklinde özel şilte ses yalıtım malzemesi kullanılacaktır, ayrıca iki daire arasındaki ortak duvarların arasında özel taş yünü yalıtım malzemesi kullanılarak ses geçirimsizliği sağlanacaktır.
BİNA GİRİŞİ: Bina girişleri mimari projeye uygun bir girişle kalın seri alüminyum profilden çift kanatlı kapılı ve posta kutulu olarak inşa edilecektir. Girişte lobi oluşturulacak, zemin ve yan duvarlar mimariye uygun kaplama malzemesiyle dekore edilecektir.
OTOPARK: Mimari projeye istinaden açık ve kapalı otoparklar yapılacaktır.
ÇEVRE DÜZENLEMESİ: Sitenin etrafı cevre duvarıyla çevrilerek gerekli güvenlik sağlanacaktır.
KAPICI DAİRELERİ: Blok altında planlanmış olup oturuma hazır vaziyette yönetime teslim edilecektir.
***TÜM İÇERİK BİLGİ AMAÇLI VE TÜM GÖRSELLER TEMSİLİ OLUP BAKON İNŞAAT GEREK GÖRDÜĞÜNDE HABER VERMEKSİZİN İÇERİKTE VE GÖRSELLERDE DEĞİŞİKLİK YAPABİLİR.

İletişim & Ulaşım

Adres: Adalet Mahallesi M.Süleyman Caddesi No: 16-1 İlkadım / Samsun

0 362 236 36 34 - 0 530 952 68 52

Mesaj Gönder